דוקטורט בפילוסופיה

תחשבו על להשיג את התואר

הצגת התוכנית (דוקטורט בפילוסופיה )

 

תכנית אינטר-אוניברסיטה לדוקטורט בפילוסופיה מציעה הכשרה מתקדמת במחקר פילוסופי, שהגיעה לשיאה בהכנה ובהגנה של עבודת דוקטורט. 

זוהי תוכנית שפותחה על ידי שש אוניברסיטאות ספרדיות (אוניברסיטת אליקנטה, אוניברסיטת אלמריה, אוניברסיטת קסטילה לה מנצ'ה, אוניברסיטת לה לגונה, אוניברסיטת סרגוסה ואוניברסיטת מורסיה) שחתמו על ברית אסטרטגית על מנת להוסיף מורים חוקרים סביב צוותי מחקר ופרויקטים עם השפעה רבה יותר ומצוינות

למעשה, חוקרי הדוקטורט שלו (12 פרופסורים ו -5 רופאים פרופסורים מחוזקים) מייצגים מסה קריטית רלוונטית בתחום הפילוסופי הספרדי

מקובצים לארבעת צוותי הממסד, הם מציעים 29 קווי מחקר, הנתמכים על ידי פרויקטים מחקריים לאומיים ובינלאומיים המאפשרים לתלמידי הדוקטורט לבצע את עבודתם בסביבת עבודה דינמית ומעשירה, עם ארגון תכופים של סמינרים, כנסים וקונגרסים אשר הנוכחות של אורחים מהשורה הראשונה לאומי ובינלאומי הוא הרגיל.

מאידך גיסא, קיימים קשרים הדוקים עם המוסדות האירופיים והאמריקנים (62 חוקרים זרים משתתפים כמשתפי פעולה בתוכנית), דבר המקל על נגישותם של סטודנטים להשתלמות הכשרה באוניברסיטאות ובמרכזי מחקר בינלאומיים.

בקיצור, הדוקטורט הבין-תחומי בפילוסופיה מספק תנאים מצוינים למי שרוצה להשלים את השתלמויותיהם הפילוסופיות בתואר דוקטור, אך גם לתלמידים מתחומי ידע אחרים המעוניינים לתרום לחינוך שלהם פרספקטיבה פילוסופית

 

 


מידע

מידע כללי על התואר.

תכנית אינטר-אוניברסיטה לדוקטורט בפילוסופיה מציעה הכשרה מתקדמת במחקר פילוסופי, שהגיעה לשיאה בהכנה ובהגנה של עבודת דוקטורט. 

 

 • זמן לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • שיטת לימוד- Frontal
 • תואר מתקבל - PhD
 • Institue - אוניברסיטת מורסיה
 • עלות לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • מוכן באונסק"ו - כן
 • הכרה בארצו- כן
 • תואר - פילוסופיה

תהליך הרשמה

תהליך ההרשמה ודרישות המוסד.

הליכי יישום ודרישות.

דרישות התוכנית :

בסעיף 7 להחלטת הרקטור 42/2012, מיום 6 בפברואר, אשר צווי פרסום תקנות הדוקטורט של אוניברסיטת מורסיה, נקבעו הדרישות לגישה לתכנית דוקטורט:

בהתאם לקבוע בסעיף 6 של צו מלכותי 99/2011, של 28 בינואר, באופן כללי, עבור גישה לתואר דוקטור רשמי יהיה צורך להיות ברשותו אישור הספרדי הרשמי של תואר, או שווה ערך, ו לתואר שני.

 1. כמו כן, מי שעומד באחד מהקריטריונים הבאים יכול להגיש מועמדות:
  1. להיות בעל תואר רשמי באוניברסיטה ספרדית, או באוניברסיטה במדינה של האזור האירופי להשכלה גבוהה,זכאי לגשת אליו כל סטודנט בעל תואר שני בהתאם להוראות סעיף 16 של צו מלכותי 1393/2007, מיום 29 באוקטובר עברו לפחות 300 זיכוי ECTS במערכת הלימודים הרשמיים באוניברסיטה, אשר לפחות 60 מהם חייבים להיות ברמת המאסטר.
  2. כדי להיות בעל תעודת ספרדית רשמית של בוגר או בוגר, אשר משך, על פי הנורמות של חוק הקהילה, הוא לפחות 300 ECTS זיכויים. בוגרים אלה חייבים לקבל השלמות הכשרה חובה כאמור בסעיף 7.2 של הצו המלכותי 99/2011, של 28 בינואר, אלא אם כן בתוכנית הלימודים של תואר התואר המקביל כוללים מחקר קורסי הכשרה, שווה ערך הכשרה ערך זיכויים מחקר מן הלימודים של המאסטר.
  3. בוגרי אוניברסיטאות, שלאחר קבלת מקום הכשרה במבחן המקביל לגישה למקומות הכשרה בריאותית מיוחדת, עברו לפחות שנתיים של הכשרת התוכנית של התואר הרשמי באחת מההתמחויות במדעי הבריאות.
  4. להיות בעל תואר שהתקבל על פי מערכות חינוך זרות, ללא צורך בכניסה, לאחר אימות על ידי ועדת הדוקטורט הכללי כי תואר זה מיוחס לרמה של חינוך שווה לתואר שני ספרדי רשמי, המדינה מסכימה להנפיק את התואר לשם גישה ללימודי דוקטורט. הודאה זו איננה מרמזת, בכל מקרה, ההומולוגציה של התואר הקודם בעל החזקה של בעל העניין, ולא על ההכרה בו למטרות אחרות מאשר לצורך גישה ללימודי דוקטורט.
  5. בנוסף לתואר ספרדי יהיה לו כינוי נוסף של ד"ר שהושג על פי ההסמכה הקודמת האוניברסיטה.

 

פרופיל כניסה

פרופיל 1. תכנית הדוקטורט בפילוסופיה מומלצת במיוחד לבוגרים או לבוגרים בפילוסופיה שסיימו תואר שני בפילוסופיה.

עם זאת, הפילוסופיה, בשל אופיו הטרנס דיסציפלינרי, מאפשרת לפרופילים אחרים ללמוד דוקטורט זה. למעשה, תוכנית זו מומלצת במיוחד עבור:

 

פרופיל 2- אלה בוגרי או בוגרים מכל ענף ידע אשר סיימו תואר שני בפילוסופיה.

פרופיל 3- אלה בוגרי או בוגרי בפילוסופיה או מדעי הרוח אשר סיימו את התואר השני בהוראת ההשכלה התיכונית (המומחיות של הפילוסופיה), שכן עבורם חשבו על קווי מחקר ספציפיים שניתן לגשת אליהם ללא כל הכשרה משלימה.

פרופיל 4-אלה בוגרי ואמנים בסניף של אמנות ומדעי הרוח או אחרים, ובלבד קו המחקר נבחר בקנה אחד עם האקדמיה והמחקר שהתקבלו בכיתה ו / או תואר שני ולהפוך הכשרה להכשרה נאותה.

 

מאידך גיסא, אם כי לא נדרשת הסמכה של רמה כלשהי בשפה מודרנית שנייה הרלוונטית והמקובלת לקהילה ולמחקר פילוסופי, יידרש, כי לאחר קבלתו לתכנית שהדוקטורט יקבל באופן אישי או באמצעות תכניות מותאמות אישיות של הכשרה של בית הספר הדוקטורט הבינלאומי או של התוכנית עצמה, את היכולת לתקשר בשפות בשימוש נפוץ בקהילה המדעית הבינלאומית.

היכולת הלשונית חשובה במיוחד לתלמידים המבקשים להתקבל ל- "דוקטורט בינלאומי", שכן זה דורש רמה טובה של אנגלית או שפה אחרת ספרדית לא מודרנית.


הכרה

ההכרה שיש למוסד.

ההכרה באוניברסיטה תקפה.

מערכת אבטחת האיכות תהיה ייחודית לכל תוכנית האוניברסיטה ותהיה תואמת לזו שאושרה ב -6 ביולי 2012 על ידי מועצת המנהלים של אוניברסיטת מורסיה, כאוניברסיטה המתאמת. הטקסט של אותו הוא לשכפל במלואו בסוף סעיף זה.

טקסט זה מביא בחשבון את התקנות הנ"ל ואת פרוטוקול ההערכה לאימות מחקרי דוקטורט רשמיים, והוא מדריך המאפשר יישום מערכת אבטחת האיכות ואת התיקון ושיפור תוכנית הדוקטורט באמצעות ניתוח של שיטות שונות התוצאות הושגו.

ועדת אבטחת האיכות של הדוקטורט (CGCD), המוזכרת בטקסט האמור, תהיה ייחודית לכל התכנית הבין-אוניברסיטאית. הוא יונהג על ידי חברי הוועדה האקדמית הבין-אוניברסיטאית, אליהם יתווסף חבר חיצוני לתכנית, אשר יהיה נציג בית הספר לדוקטורט באוניברסיטה המתואמת (EIDUM של אוניברסיטת מורסיה) ושני סטודנטים של התכנית. תפקידה של ועדה זו יהיה להבטיח את עמידתה של מערכת האיכות לאורך כל התכנית (בחמש האוניברסיטאות המשתתפות), לנתח את התוצאות של ההליכים השונים המרכיבים את מערכת אבטחת האיכות, ובהתבסס על ניתוח זה, לפרט את הצעות הפעולה כי היא רואה לנכון, ביצוע מעקב של אותו.

נציגי CGCD כאמור של האוניברסיטאות שאינן מתואמות יהיה אחראי, בכל הנוגע לאוניברסיטה שלהם, לקבלת (ולספק את CGCD) עם כל המידע הדרוש לבקרת איכות ולהבטיח כי המנגנונים הרלוונטיים קיימים כדי להשיג ציות למערכת האיכות באוניברסיטה שלהם.

 

לאחר מכן, הטקסט של מערכת הבטחת האיכות של אוניברסיטת מורסיה משוכפל במלואו:

מועצת המנהלים מיום 6 ביולי 2012 אישרה את מערכת הבטחת האיכות של תוכניות הדוקטורט של אוניברסיטת מורסיה, אשר מצורפת אליה התיעוד, ומכסה את כל תוכניות הדוקטורט המושתלות בה.

מערכת זו כוללת את התוכן הצפוי עבור נקודה זו בצו המלכותי 99/2011 מיום 28 בינואר, אשר מסדיר לימודי דוקטורט רשמיים.

מדריך יישומי לבדיקה, שיפור התוצאות של תוכנית הדוקטורט.


המוסד

פרטים על המוסד האקדמי

 • שם המוסד -
 • מדינה - SPAIN
 • כתובת - Edificio Rector Soler - Campus de Espinardo - 30071

הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להתעדכן בכל החידושים.

© CSM 2015 - All rights reserved.