דוקטורט בפסיכולוגיה

בואו להיות הדוקטורים שאתם יכולים להיות

מטרת הדוקטורט בפסיכולוגיה באוניברסיטת מורסיה היא לספק הכשרה מתקדמת למחקר בתחום הפסיכולוגיה, תרפיה בדיבור ותורת הספורט. החוקרים מאומנים באופן אינטנסיבי להתמודד בהצלחה עם הדור של ידע בתחומים שונים של הפסיכולוגיה, כמו גם ההעברה שלה, בתגובה לדרישות חברתיות שהולך וגדל.

הידע התיאורטי, הטכני והמתודולוגי המתאמן למחקר בתחומים השונים של הפסיכולוגיה נלמד: קליני ובריאותי, אבולוציוני, חינוכי, מדעי המוח, חברתי ופסיכוביולוגי, וכן להשתלב בקבוצות מחקר רב תחומיות

הכוונה היא שתלמיד הדוקטורט ישיג את הכישורים המעצימים אותו באופן עצמאי כדי לזהות צרכים מחקריים עדיפים, לתכנן מחקרים, לערוך ניסויים, לנתח ולפרש תוצאות ולהפיץ אותם בקפדנות, וכן כדי להשיג את המימון שלהם.

לעבור את תוכנית הלימודים וההגנה על עבודת התזה, תוביל להשגת תואר דוקטור על ידי אוניברסיטת מורסיה.

תכנית הדוקטורט בנויה בשבעה קווי מחקר, שנוצרו על ידי קבוצות מחקר מאוחדות ומוכרות, המפתחות את עבודת המחקר שלהם בתחומים שונים של הפסיכולוגיה.

מגוון רחב של קווי מחקר מאפשר לדוקטורנט לבחור את התמחות המחקר המתאים ביותר לאינטרסים שלהם, במטרה לתרום לקידום המדע ופתרון בעיות ההשפעה של הפסיכולוגיה בתחום החברתי, חינוך ובריאות מקושרים לצרכים חברתיים שוטפים.

תכנית הדוקטורט ניתנת על ידי צוות של 34 חוקרים מהפקולטה לפסיכולוגיה, כולם בעלי ניסיון עשיר במחקר, אשר הוכיחו יכולת תחרותית להכשיר מספר ניכר של רופאים בשנים קודמות, ליישם פרויקטים מחקריים ולארגן פעולות מדעיות משלים לאומיים ובינלאומיים בתחום הפסיכולוגיהתכנית הלימודים מבטיחה הדרכה, פיקוח והערכה מתמדת של הדוקטורנט על מנת להשיג הכשרה מוצלחת.
משאבים ושירותים זמינים (מעבדות, גישה לכתבי עת ומכשור), המבטיחים הכשרה מוצלחת של דוקטורנטים: מעבדות תצפית (קבוצה, ילד וטיפול), פסיכוביולוגי, פסיכופיזיולוגיה, תנועות עיניים, פוטנציאלים מעוררים, פוליגרפיה, ניתוח קול מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

 

מידע כללי על הקורס.

מטרת הדוקטורט בפסיכולוגיה באוניברסיטת מורסיה היא לספק הכשרה מתקדמת למחקר בתחום הפסיכולוגיה, תרפיה בדיבור ותורת הספורט. החוקרים מאומנים באופן אינטנסיבי להתמודד בהצלחה עם הדור של ידע בתחומים שונים של הפסיכולוגיה, כמו גם ההעברה שלה, בתגובה לדרישות חברתיות שהולך וגדל.


מידע

מידע כללי על התואר.

תכנית הדוקטורט ניתנת על ידי צוות של 34 חוקרים מהפקולטה לפסיכולוגיה, כולם בעלי ניסיון עשיר במחקר, אשר הוכיחו יכולת תחרותית להכשיר מספר ניכר של רופאים בשנים קודמות, ליישם פרויקטים מחקריים ולארגן פעולות מדעיות משלים לאומיים ובינלאומיים בתחום הפסיכולוגיה. תכנית הלימודים מבטיחה הדרכה, פיקוח והערכה מתמדת של הדוקטורנט על מנת להשיג הכשרה מוצלחת.

 • זמן לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • שיטת לימוד- Frontal
 • תואר מתקבל - PhD
 • Institue - אוניברסיטת מורסיה
 • עלות לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • מוכן באונסק"ו - כן
 • הכרה בארצו- כן
 • תואר - פסיכולוגיה

תהליך הרשמה

תהליך ההרשמה ודרישות המוסד.

הליכי יישום ודרישות.

דרישות התוכנית :

בסעיף 7 להחלטת הרקטור 42/2012, מיום 6 בפברואר, אשר צווי פרסום תקנות הדוקטורט של אוניברסיטת מורסיה, נקבעו הדרישות לגישה לתכנית דוקטורט:

בהתאם לקבוע בסעיף 6 של צו מלכותי 99/2011, של 28 בינואר, באופן כללי, עבור גישה לתואר דוקטור רשמי יהיה צורך להיות ברשותו אישור הספרדי הרשמי של תואר, או שווה ערך, ו לתואר שני.

 1. כמו כן, מי שנמצא באחד מהמקרים הבאים עשוי לגשת אל:
  1. להיות בעל תואר רשמי באוניברסיטה הספרדית, או של חבר אחר במדינה של האזור האירופי להשכלה גבוהה, אשר זכאי לגשת אליו כל סטודנט בעל תואר שני בהתאם להוראות סעיף 16 של צו מלכותי 1393/2007, מיום 29 באוקטובר עברו לפחות 300 זיכוי ECTS במערכת הלימודים הרשמיים באוניברסיטה, אשר לפחות 60 מהם חייבים להיות ברמת המאסטר.
  2. כדי להיות בעל תעודת ספרדית רשמית של בוגר או בוגר, אשר משך, על פי הנורמות של חוק הקהילה, הוא לפחות 300 ECTS זיכויים. בוגרים אלה חייבים לקבל השלמות הכשרה חובה כאמור בסעיף 7.2 של הצו המלכותי 99/2011, של 28 בינואר, אלא אם כן בתוכנית הלימודים של תואר התואר המקביל כוללים מחקר קורסי הכשרה, שווה ערך הכשרה ערך זיכויים מחקר מן הלימודים של המאסטר.
  3. בוגרי אוניברסיטאות, שלאחר קבלת מקום הכשרה במבחן המקביל לגישה למקומות הכשרה בריאותית מיוחדת, עברו הערכה חיובית לפחות שנתיים של הכשרה תוכנית להשגת התואר הרשמי של כל ההתמחויות במדעי הבריאות.
  4. להיות בעל תואר שהתקבל על פי מערכות חינוך זרות, ללא צורך בכניסה, לאחר אימות על ידי ועדת הדוקטורט הכללי כי תואר זה מיוחס לרמה של חינוך שווה לתואר שני ספרדי רשמי, המדינה מסכימה להנפיק את התואר לשם גישה ללימודי דוקטורט. הודאה זו איננה מרמזת, בכל מקרה, ההומולוגציה של התואר הקודם בעל החזקה של בעל העניין, ולא על ההכרה בו למטרות אחרות מאשר לצורך גישה ללימודי דוקטורט.
  5. בנוסף לתואר ספרדי יהיה לו כינוי נוסף של ד"ר שהושג על פי ההסמכה הקודמת האוניברסיטה.

התקבלות לתוכנית

כדי לגשת לתכנית הדוקטורט בפסיכולוגיה באוניברסיטת UMU, לא נדרש תואר רשמי של תואר מסוים או שווה ערך. עם זאת, תוכנית דוקטורט זו מכוונת במיוחד להכשרה שפותחה בעבר בתחום הפסיכולוגיה. באופן ספציפי, פרופיל ההכנסה המומלץ הוא של הסטודנט הבא:

 • בוגרת פסיכולוגיה או דיסציפלינות קשורות;
 • בעל תואר שני בתחום הפסיכולוגיה;
 • עם רמת אנגלית; B2.1
 • עם ניסיון מחקרי בתחום הפסיכולוגיה.

 

תנאי קבלה

הגוף האחראי על תהליך הקבלה הוא הוועדה האקדמית של תכנית הדוקטור.

קריטריונים קבלה , עדיפות ל:

לסטודנטים אשר הגשת התוכנית על ידי מילוי הדרישה של גישה 1, להיות ברשותו של כותרות ספרדית הרשמי של תואר או שווה ערך, ו תואר שני בתחומים התחומיים של תוכנית הדוקטורט.

עבור תלמידים אשר יסכימו לעמוד בדרישה של גישה ( 2 א ) ולהיות בעל תואר אקדמי אשר זכאי לגשת ללימודי מאסטר ועשו לפחות 60 נקודות זכות של תואר שני, בשני המקרים בתחומים התחומיים של התוכנית.

לסטודנטים אשר ניגשים לתוכנית על פי דרישה 2b ו- 2d, התואר המאפשר גישה לתוכנית נכלל בתחומים המשמעתיים של התוכנית.

עבור תלמידים אשר לגשת לתוכנית כי הם עומדים בדרישה 2C גישה, הם חייבים עברו הערכה חיובית לפחות שנתיים של הכשרה בתוכנית פסיכולוגיה קלינית מומחה -PIR.

להיות מקושר לקבוצת מחקר הקשורים לקווי המחקר של התוכנית.

תחומי התכנית הם פסיכולוגיה, תרפיה בדיבור ומדעי ספורט (במקרה האחרון, בספורט ובבריאות).

 

האחוז המשוער שכל קריטריון יכול לקבל על ההערכה העולמית מוצג להלן:

 

 • שיא אקדמי של התואר ותואר שני, עד 4 נקודות.
 • הכשרה משלימה לתואר ראשון, עד נקודה אחת.
 • פרסומים והשתתפות בפגישות מדעיות, עד 2 נקודות.
 • TFG, TFM או עבודות אחרות הקשורות לקו המחקר, עד נוקדה אחת .
 • רמה B1 ומעלה, נקודה אחת .
 • התוכנית הראשונה של תזה, שאושרה על ידי קבוצת המחקר, עד נקודה אחת .

כאשר הוועדה תמצא לנכון, ניתן להזמין מועמדים לראיון אישי על מנת לקבל מידע נוסף על תהליך הקבלה, אשר יוערך עד 2 נקודות.


הכרה

ההכרה שיש למוסד.

ההכרה באוניברסיטה תקפה.

מועצת המנהלים מיום 6 ביולי 2012 אישרה את מערכת הבטחת האיכות של תוכניות הדוקטורט של אוניברסיטת מורסיה, אשר מצורפת אליה התיעוד, ומכסה את כל תוכניות הדוקטורט המושתלות בה.

מערכת זו כוללת את התוכן הצפוי עבור נקודה זו בצו המלכותי 99/2011 מיום 28 בינואר, אשר מסדיר לימודי דוקטורט רשמיים.

מדריך יישומי לבדיקה, שיפור התוצאות של תוכנית הדוקטורט.

הַצָגָה :

צו מלכותי 1393/2007 הקובע את ארגון החינוך הרשמי באוניברסיטאות (שהותקן על-ידי הצו המלכותי מס '861/2010) קובע את המסגרת הכללית להסדרת תהליכי האימות, המעקב וההסמכה שאליהם מתייחסים לימודי האוניברסיטאות.

צו מלכותי 99/2011, אשר מסדיר לימודי הדוקטורט הרשמי, הוא מסגרת התייחסות לארגון של לימודי דוקטורטתקנה זו משלבת המלצות המתייחסות למבנה ולארגון של הדוקטורט, לכישורים שיירכשו על ידי דוקטורט, תנאי הגישה ופיתוח הקריירה המחקרית בשלב הראשוני, תפקידו הבסיסי של פיקוח ופיקוח על חוקר, להחדרת הכשרה זו בסביבת מחקר המעודדת תקשורת ויצירתיות, בינאום והתגייסות.

מסמך זה, המביא בחשבון את התקנות הנ"ל וכן את פרוטוקול ההערכה לאימות לימודי הדוקטורט הרשמיים, הוא מדריך המאפשר את יישום מערכת אבטחת האיכות ואת שינוי ושיפור תוכניות הדוקטורט באמצעות ניתוח תוצאות שונות שהושגו.

 

מערכת אבטחת איכות לתכניות דוקטורט באוניברסיטת מורסיה :

מערכת אבטחת האיכות של תוכניות הדוקטורט של אוניברסיטת מורסיה מבוססת על איסוף מידע על היבטים מרכזיים של פיתוח של תוכניות אלה כדי להמשיך עם ניתוח רפלקסיבי שממנו המסקנות המתאימות ייקבעו, בכל מקרה, כדי פתרון של סטיות אפשריות ועל תרומת ההצעות לשיפור

ניתוח זה הוא אבן הפינה של המערכת ולכן חיוני כי הוא ישקף בצורה נוחה בדקות השונות של ועדת הבטחת האיכות של התכנית (סעיף 3). בדרך זו, הפרוטוקולים יראו את תפקודן של תוכניות הדוקטורט בכל התחומים.

תכניות הדוקטורט פותחה על פי תכנון קודם המבוסס על הדוח המיועד לאימות, תוצאות הפיתוח הינן פרטי המידע אשר על ועדת האיכות לאבחן לפי הפיסקה הקודמת.

פיתוח תוכנית הדוקטורט

תוכניות הדוקטורט יהיה תכנון של פעילויות האימון ואת ההתפתחות הטמפורלית שלהם ומשך כולל הארגון עם התלמידים נרשמו במשרה חלקית. ה - CGCD יבצע מעקב רבעוני של התפתחות תוכנית הדוקטורט, תוך התחשבות במה שנאמר בדוח האימות על נהלי הבקרה של פעילויות ההדרכה.

כמו כן, CGCD יבטיח כי המדריך של נוהלי טוב לכיוון של תזות דוקטורט מתעדכן באופן קבוע ו יבדקו כי המורה ומנחה תזה מוקצים כמתוכנן. CGCD  גם יבטיח לתת מסמך פעילות של בדיקת כל דוקטורט, הנתונים שלהם מאושרים ותוכנית המחקר ומסמך הפעילות ערוכים לכל דוקטורנט. לשם כך, ישמש את "תעודת הסטודנט".

לאור האינטרס של התוכנית בהשתתפות מומחים בינלאומיים, השתתפותם תוגדל ככל שיתיר סוגיות ותנאים כלכליים. עדות להשתתפות כזו ייאסף וינותח על ידי CGCD.


המוסד

פרטים על המוסד האקדמי

 • שם המוסד -
 • מדינה - SPAIN
 • כתובת - Edificio Rector Soler - Campus de Espinardo - 30071

הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להתעדכן בכל החידושים.

© CSM 2015 - All rights reserved.