דיני עבודה ויעוץ משפטי

אתם צועדים לכוון הנכון

 • Home
 • MA
 • דיני עבודה ויעוץ משפטי

לתואר הנוכחי יש פרופיל מקצועי מובהקאשר מטרתו היא להציע מסלול המאפשר את מימוש מקצועי לבוגר התואר (תפקיד שמילא עד כה במסגרת קורס המומחים באוניברסיטה), וכן את פעילותם המקצועית של אחרים (כגון עורכי דין לעבודה) או לא, אשר ממוסגרת בתוך תפקיד ייעוץ משפטי, ומציעים להם את הכלים הדרושים להגברת יכולתם בהגנה ובייצוג של לקוחותיהם, הן בתחום השיפוט והן במערכות של פתרון קונפליקטים חריגים.

למה ללמוד (תואר שני בעבודה משפטית בייעוץ משפטי) 

הכשרה זו מספקת את הבסיס העיקרי של הלימודים על מנת שהסטודנטים שלנו יקבלו את כל מה שצריך להפוך לבוגרים מוצלחים , אשר העיסוקים הרגילים שלהם יהיו קשורים למקום העבודה שלהם , הטבות הרווחה של מערכות ציבוריות ופרטיות וניהול משאבי אנוש בחברות, אף על פי שהוא מספק אפשרויות אחרות להכנסת עובדים

מחקרים אלה משלבים ומעמיקים את המקצועות, ויתר על כך, משלבים את המיומנויות הקשורות להזדמנויות מקצועיות שכבר תוארו בתכניות הלימודים הקודמות בתחום מניעת הסיכון התעסוקתי, התערבות בשוק העבודה, מדיניות שוק העבודה הפעילה, תעסוקה, ביקורת שותף לעבודה, וכו '

הכישורים הבסיסיים שהסטודנט צפוי לרכוש באמצעות פיתוח המאסטר הם:

CB1. להחזיק ולהבין ידע המספק בסיס או הזדמנות להיות מקורי בפיתוח ו / או יישום של רעיונות, לעתים קרובות בהקשר המחקר.

CB2. הסטודנטים ידעו כיצד ליישם את הידע שנרכש ואת יכולתם לפתור בעיות בסביבות חדשות או לא מוכרות במסגרת הקשרים רחבים יותר (או רב תחומיים) הקשורים לתחום הלימוד שלהם.

CB3. הסטודנטים יוכלו לשלב ידע ולהתמודד עם המורכבות של קבלת פסקי דין על סמך מידע אשר, בהיותו שלם או מוגבל, כוללת את ההתבוננות על אחריות חברתית ומוסרית הקשורה ליישום הידע והשיפוט שלהם.

CB4. הסטודנטים ידעו כיצד להעביר את המסקנות שלהם ואת הידע שלהם והסיבות האולטימטיביות המקיימות אותם לקהלים מיוחדים ולא מתמחים בצורה ברורה וחד משמעית
CB5. לסטודנטים אלו יקבלו את מיומנויות הלמידה שמאפשרות להם להמשיך ללמוד בצורה שתהיה מכוונת בעצמה או אוטונומית.

.CB6 שהסטודנט יהיה מוכשר לכבד את זכויות היסוד ואת השוויון בין גברים לנשים.

המיומנויות הכלליים שהסטודנט ירכוש באמצעות פיתוח תוכנית לימודית זו הם:

 

CG1. לאסוף, לנתח ולסנתז מידע משפטי רלוונטי בהקשר החוקי ולהחיל אותו על מצבים מורכבים.
CG2. היכולת לתכנן משאבים ופעילויות.
CG3. להעריך את הבעיות הספציפיות שיש לפתור ולנסח פתרון משפטי מנומק לא רק בתחום דיני העבודה והביטוח הלאומי, אלא גם במערכת המשפטית כולה.

CG4. היכולת לעבוד בצוותים, לתאם ולהוביל אותם בהקשר של ארגונים.

CG5. להשיג תקשורת טובה עם מומחים מתחומים אחרים של ידע מדעי המשלימים את המשמעת עצמה ויודעים להעביר את המסקנות, ההיגיון והידע המקיימים אותם לקהלים מיוחדים ולא מתמחים בצורה ברורה.

CG6. הכנת מחקרים וחוות דעת משפטית.

CG7. לנתח וליישם כראוי את השיטה המשפטית, החוקית והמדעית בנושא.

 

. יכולות ספציפיות :

CE1. לנתח ולפתור את הבעיות הנשקפות על ידי ההסמכה של חוזה העבודה ולהיות מסוגלים לייעץ על המודלים החוזיים המתאימים לצרכים של החברה במסגרת החקיקה הנוכחית

CE2. לתכנן ולנהל אסטרטגיות משא ומתן קולקטיבי.

CE3. לקבוע מה הוא חוק המשפטי להקמת חברות ולהחיל אותו על מקרים אמתיים.

CE4. להיות מסוגל לנהל את המסגרת המשפטית של מסגור של העובדים ואת פעולות אינסטרומנטלי של רישום של חברות, שיוך, רישומים והסרות.

CE5. להַשְׁלִים קבלות המצדיקות תשלום שכר ותרומה מסמכים לביטחון.

CE6. להעריך ולנסח את כתיבת המאגרים של ההנהלה.

CE7. ניגוד וניתוח קריטריונים משפטיים בניידות, שינוי תנאי העבודה והשעיית פעילות העבודה, ולפתור מקרים בשטח.

CE8. לפתח מדיניות עסקית נכונה על מנת לסיים את החוזים ואת הפיצוי הנובע מכך.

CE9. להעריך את הבעיות שהוצגו בפועל על ידי תקנות ספרדית לגבי הטבות והכרה של זכויות ביטוח לאומי, ולשלב את הקריטריונים ההתיישבותית ליישום שלהם.

CE10. להעריך את הבעיות שמציבות את הדינמיקה של הפעילות ההגנתית של הביטוח הלאומי.

CE11. לנתח וליישם נהלי ביקורת שיפוטית, כמו גם נהלים להסדר מחוץ לבית המשפט של סכסוכים.

CE12. רכש מיומנויות, עמדות וידע המאפשרות הפעלת פונקציות של ייעוץ, ייצוג, משא ומתן, גישור, בסביבת העבודה המשפטית.

CE13. לנתח ולשקול את חובות המס השונות מקוון שיש בספרד יזמים ואנשי מקצוע.

CE14. הכנת כתבים, תקשורת, לכתוב ולהשלים את הטפסים על פי המקרים, טענות משוכללות, משאבים מינהליים ומשפטיים.


מידע

מידע כללי על התואר.

לתואר הנוכחי יש פרופיל מקצועי מובהק. אשר מטרתו היא להציע מסלול המאפשר את מימוש מקצועי לבוגר התואר (תפקיד שמילא עד כה במסגרת קורס המומחים באוניברסיטה), וכן את פעילותם המקצועית של אחרים (כגון עורכי דין לעבודה)

 • זמן לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • שיטת לימוד- Long Distance
 • תואר מתקבל - MA
 • Institue - אוניברסיטת מורסיה
 • עלות לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • מוכן באונסק"ו - כן
 • הכרה בארצו- כן
 • תואר - דיני עבודה ויעוץ משפטי

תהליך הרשמה

תהליך ההרשמה ודרישות המוסד.

תנאי קבלה :
הסטודנטים יוכלו לגשת לתואר שני בלימודי משפטים, תוך שמירה על כישורים רשמיים: תואר ביחסי עבודה ומשאבי אנוש, דיפלומה ביחסי עבודה וסטודנט לתואר ראשון, בוגר תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון + תואר ראשון ושני, תארים ותואר ראשון, תעודה או דיפלומות הקשורות ליחסי עבודה, למדעי העבודה או לאזור אירופה להשכלה גבוהה או לכל מקום אחר, לאחר בדיקת רמת ההכשרה המקבילה לגישה..

 

 


הכרה

ההכרה שיש למוסד.

ההכרה באוניברסיטה תקפה.

בפקולטה למדעי העבודה יש ​​מערכת אבטחת איכות (QMS), אשר הוערכה באופן חיובי על ידי ANECA, אשר היקף מתאים לכל הכישורים הרשמיים של המרכז אשר אחראי, בין היתר הוא המאסטר של ייעוץ משפטי עבודה על ידי אוניברסיטת מורסיה.

SGC  של הפקולטה למדעי העבודה פותחה בעקבות ההנחיות של תוכנית AUDIT של ANECA, ושוקל התוכן של נקודה 9 של נספח I של המלכותי 1393/2007 של אוקטובר 29, לאחר מכן שונה על ידי RD 861/2010.

לאחר תחילת היישום של המערכת עם הופעת מסמכים על ניטור הסמכה של תארים כבר אומת, זה נחשב הכרחי לבצע סקירה מעמיקה, אשר יצרה גרסה חדשה של SGC של מרכזי אוניברסיטת מורסיה, אשר הוצגה למועצת המנהלים של אוניברסיטת מורסיה ב 24 בנובמבר 2011, הבנה כי האישור של ANECA אינו הכרחי מאז השינויים במערכת הבטחת איכות לא נחשבים משמעותיים במחקר שונים תוכניות.

SGC של הפקולטה למדעי העבודה מתועד על בסיס של מדריך (http://www.um.es/web/cctrabajo/contenido/calidad/sgc/documentos/manual), אשר מכיל את המדיניות ואת המטרות הכלליות של איכות הפקולטה וקווים מנחים כלליים הנוגעים לערובה לאיכות המעלות המוצעות, להתמצאות ללמידה של התלמידים, לניהול המשאבים האנושיים והחומריים הדרושים לפיתוח אפקטיבי של אותו, לניתוח התוצאות ולעיבוד החשבונות והמידע לקבוצות הריבית השונות.

התוכן של מורה דרך מוצג בסדרה של תהליכים המשותפים לכלל אוניברסיטת מורסיה הקשורים בכישורים (תכנון, תכנון ופיתוח, תיקונים ושיפורים והשעיה), לסטודנטים (מהגיוס והבחירה ועד ניתוח של הכנסת עובדים), לקבוצות עניין בכללותה (סגל אקדמי ותמיכה בהוראה, עובדי הנהלה ושירותים), למשאבים ולשירותים חומריים ולמסירת חשבונות ומידע לציבורתהליכים אלה, המרכיבים את מפת התהליך המתאימה של ה- SGC, מזינים תהליך גלובלי של מדידה, ניתוח ושיפור, המבטיח את השיפור המתמיד של המערכת, וכתוצאה מכך וכפי יישום של התאים המוצעים על ידי הפקולטה של עבודה.

הרישומים הנובעים מיישום ה- SGC מראים את ההטמעה הנכונה של אותו דבר, וביניהם הפעילויות שמציעות לעשות את המלכות המלכותיות של התואר הזה.


המוסד

פרטים על המוסד האקדמי

 • שם המוסד -
 • מדינה - SPAIN
 • כתובת - Edificio Rector Soler - Campus de Espinardo - 30071

הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להתעדכן בכל החידושים.

© CSM 2015 - All rights reserved.