דוקטורט מדעי החברה

ללמוד מהטובים ביותר

 • Home
 • PhD
 • מדעי החברה וחוק

השלמות והדרכה:

באתר האינטרנט של IDEP-Doctorate, בקטע 'גישה' ניתן למצוא מידע על השתלמויות ההכשרה,  CAPD עשוי לדרוש בתהליך הקבלה של תלמידים לתכנית הדוקטורט, בהתאם לתאור הקודם של הסטודנט. . זה יהיה CAPD שמחליט, בכל מקרה, את ההכשרה הדוקטורנט יהיה חייב להשלים.

תזה - פיקוח וקריאה:

לימודי הדוקטורט, שמובילים להגנה על עבודת דוקטורט ותואר דוקטורט על ידי אוניברסיטת קורדובה, נמצאים תחת פיקוח מתמיד של המורים והמנהלים של כל דוקטורנט, ומוערכים מדי שנה על ידי הוועדות האקדמיות של תכנית הדוקטור , כפי שצוין באתר האינטרנט של IDEP-Doctorate, בפרק הערכה שנתית; במקרה שלא יעלה על הדרישות של הערכה כאמור, אשר יהיו שתי שיחות, תלמיד דוקטורט יגרום ירידה מוחלטת בתוכנית הדוקטורט.

בקורס הכללי של הדוקטורט, ניתן למצוא את כל המידע על הצגת עבודת התזה, דרישות כלליות, סוגי תזות, הרכב בית המשפט, תיעוד להצגה, קריאה והגנה, וכו '

פרט לאמור בסעיפים אלה, תכנית דוקטורט זו אישרה דרישות נוספות לכמה סוגים של תזות, המרחיבות לכולן את הדרישה הבסיסית, שלפחות אחת התרומות המדעיות הנגזרות מהעבודה תהיה פרסום ב- מגזין הפצה בינלאומי עם מדד השפעה הכלול בדוחות Journal Reports. על הדוקטורנט או על הדוקטורנט להופיע במקום הראשון של המחבר של הפרסום, או השני אם הראשון מתאים לאדם המנחה את התזה. (ראה מסמך זה בסעיף תקנה, בצד ימין של אתר זה)

הדרכה, כתובת ושיתוף כיוון של תזה:

דוקטורנט, על מנת לפתח את הדוקטורט שלו UCO, חייב להיות מורה, לפחות, מנהל (מי יכול להסכים עם המורה אם זה מן UCO ולכן שניהם מסכימים). במקרה זה נחשב נוח, CAPD יכול לבקש את אישורם של שני רופאים לניהול משותף של אותה תזה, באופן יוצא דופן, עד שלושה. ברשת האינטרנט של IDEP דוקטורט, בחלק של הדוקטורט תזה כיוון, אתה יכול למצוא את כל המידע על נושא זה.

בדף זה ניתן לבדוק את רשימת השורות / צוותי המחקר המשולבים כיום בתוכנית דוקטורלית זו; הם מפרטים את מנהלי הקו / הצוות שלהם ואת החוקרים כי לחבר אותם.


מידע

מידע כללי על התואר.

תכנית הדוקטורט מציגה גישה בין-תחומית בתחום מדעי החברה והמשפטים. הקמת התכנית נתמכת על ידי חוקרים רבים שהוקצו לתחומי ידע שונים וקשורים לצוותי המחקר הבאים:

המגמות הנוכחיות במשפט ובכלכלה (אחראי: מיגל ג 'אגודו זמורה, דוא"ל: miguelagudo@uco.es)
משפט אזרחי (אחראי: Ignacio Gallego Domínguez, דוא"ל: igallego@uco.es)
Ius Mercatoria: האתגרים הנוכחיים של המשפט המסחרי (אחראי: לואיס מירנדה סראנו, דוא"ל: dp1misel@uco.es)
מגמות חדשות במשפט מינהלי בסביבת משבר (אחראי: מנואל רבולו פויג, דוא"ל: ad1repum@uco.es)
חינוך (אחראי: חוסה לואיס Álvarez דל קסטילו, דוא"ל: ed1alcaj@uco.es)
מחקר פסיכולוגי, קליני ופסיכולוגיה יישומית (אחראי: חואן אנטוניו Moriana Elvira, דוא"ל: jamoriana@uco.es)
מחקר פסיכולוגי החלים על חינוך, בריאות וצדק (אחראי: Rosario Ortega Ruiz, דוא"ל: ed1orrur@uco.es)

 • זמן לימודים - 36 חודשים
 • שיטת לימוד- Long Distance
 • תואר מתקבל - PhD
 • Institue - אוניברסיטת קורדובה
 • עלות לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • מוכן באונסק"ו - כן
 • הכרה בארצו- כן
 • תואר - מדעי החברה וחוק

תהליך הרשמה

תהליך ההרשמה ודרישות המוסד.

כללי הקביעות בתכנית דוקטורט זו הם אלה המווסתים ב- 99.12 RD ובאופן מפורש יותר, בתקנות החוג ללימודי דוקטורט, שאושרו על ידי מועצת המנהלים שלה. ניתן למצוא את שני המסמכים בחלק המודפס, תקנות ואישורים, באתר האינטרנט של הדוקטורט. ההשפעות העיקריות שלה מסוכמות בסעיף משטר הקביעות של האינטרנט.

גישה והרשאה:
בקורס 'גישה לאינטרנט' ניתן למצוא את שיטות הגישה ללימודי הדוקטורט, וכן את התהליכים, המסמכים והתאריכים להתקבל.

כדי לפנות לנציגי השורות / צוותי המחקר ולחפש דוקטורנטית לתזה, דרישה בלתי נמנעת להגיש בקשה להתקבל לתכנית דוקטורט זו, המורים מוצגים להלן, בקטע של שורות / קבוצות מחקר, המהווה כיום את הליבה של תוכנית הדוקטורט ואת הודעות דוא"ל של מנהלי קו / צוות. דואר אלקטרוני של פרופסורים אחרים ניתן למצוא עם מנוע החיפוש של "חיפוש עבור אנשים" של הדף הראשוני של האתר UCO.

ישנם מספר תארים לתואר שני המספקים גישה ישירה לתוכנית דוקטורט זו, הם:

תואר שני במסחר חוץ ובינאום חברות
מאסטר בתרבות השלום. סכסוכים, חינוך וזכויות אדם
תואר שני בחינוך סביבתי
מגיסטר בהתמחות בחינוך: משחקים, צעצועים, שפות שניה
מגיסטר בחינוך כוללני
מגיסטר בעסקים ייעוץ משפטי
מגיסטר בפסיכולוגיה יישומית לחינוך ולרווחה חברתית
מגיסטר בפסיכולוגיה כללית לבריאות (יש למלא לפחות את הדרישות הנוספות הבאות: TFM בעל אופי מחקרי ועבר את הנושאים: "יסודות מדעיים ומקצועיים לפסיכולוגיה של בריאות" ו"עיצוב מחקרים בפסיכולוגיה ובריאות ").
תלמידים אשר למדו תארים לתואר שני מאלה שניגשים לתכנית דוקטורלית זו יצטרכו להציג את התיעוד המלא של ההכשרה שלהם, כאשר הם פונים לקבלת קבלה, כך שהוועד האקדמי של תוכנית הדוקטורנט, CAPD, יוכל להחליט על הדרישה או לא לשאת את תוספי תזונה לפני הכניסה לדוקטורט או את הצורך לבצע הכשרה השלמות במהלך השנה הראשונה של הדוקטורט.


הכרה

ההכרה שיש למוסד.

האוניברסיטה מדורגת בטופ 600 של הדרוג העולמי ומוכרת על ידי אונסקו והמועצה להשכלה גבוה בספרד


המוסד

פרטים על המוסד האקדמי

 • שם המוסד -
 • מדינה - SPAIN
 • כתובת - Avd. Medina Azahara, 5' Cordoba Spain

הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להתעדכן בכל החידושים.

© CSM 2015 - All rights reserved.