דוקטורט במתמטיקה

נתיב את העתיד שלך

(מצגת (דוקטורט במתמטיקה

המתמטיקה, בנוסף לערכה הבלתי מעורער כמדע בפני עצמו וחשיבותו בפיתוח הכללי של הידע האנושי, חיוניים לפיתוח מגוון רחב של תחומים מדעיים וטכנולוגיים. כמעט כל ענפי הידע האנושי עושים שימוש במודלים מתמטיים. בשנים האחרונות ניתן לציין את תרומתה לתחומי הידע בתחום מדעי החברה או הבריאות, שבהם באופן מסורתי היישומים לא היו רגילים.

המטרה העיקרית של תוכנית הדוקטורט במתמטיקה היא להכשיר מומחים לסניף הידע הבסיסי הזה, הן מבחינת האינטרס הפנימי והן מבחינת יכולתו הפוטנציאלית ליישומים בתחומים אחרים.

התוכנית כוללת אופי כללי, השתתפות באיכות המחקר וההדרכה בכל תחומי ההתמחות במתמטיקה, הן בהיבטים הבסיסיים והיישומיים שלה. הוא נועד לספק לתלמידים את רמת ההכשרה המקצועית הנדרשת לפיתוח קריירה מחקרית במתמטיקה, הן בסביבות אקדמיות והן במרכזי מחקר, פיתוח וחדשנות בתחום התעשייה והטכנולוגיות החדשות.


מידע

מידע כללי על התואר.

התוכנית כוללת אופי כללי, השתתפות באיכות המחקר וההדרכה בכל תחומי ההתמחות במתמטיקה, הן בהיבטים הבסיסיים והיישומיים שלה. הוא נועד לספק לתלמידים את רמת ההכשרה המקצועית הנדרשת לפיתוח קריירה מחקרית במתמטיקה, הן בסביבות אקדמיות והן במרכזי מחקר, פיתוח וחדשנות בתחום התעשייה והטכנולוגיות החדשות.

 • זמן לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • שיטת לימוד- Long Distance
 • תואר מתקבל - PhD
 • Institue - אוניברסיטת פולטכניקה של ולנסיה
 • עלות לימודים - צרו קשר למידע נוסף
 • מוכן באונסק"ו - כן
 • הכרה בארצו- כן
 • תואר - מתמטיקה

תהליך הרשמה

תהליך ההרשמה ודרישות המוסד.

דרישות גישה

ההרשמה מראש היא תהליך שבו מועמד חל על הקבלה לתכנית דוקטורט.

הדרישות שעל המבקש לעמוד בהן צריכות להיות מוסדרות על פי הצו המלכותי 99/2011. לידיעתך, המידע המוצג כאן הוא רק סיכום. אם יש לך ספקות כלשהם, אנא צור קשר עם בית הספר לדוקטורט.

מידע ספציפי עבור מועמדים מחוץ EHEA.

תהליך ההרשמה הוא מקוון לחלוטין. אם אתה לא צריך UPV המשתמש תצטרך לבקש אחד כצעד ראשון של היישום. בתום תהליך ההרשמה יש להעלות עותק PDF של המסמכים הדרושים. המקור (או עותקים מאושרים / חוקיים) יידרש מאוחר יותר, לאחר העטיפה הרשמית.

הוועדה האקדמית של תוכנית הדוקטורט המבוקשת תבחן את הבקשה ובמקרה של צורך במידע נוסף, תיצור קשר עם המועמד. בהתאם לשירותים של בית הספר לדוקטורט, המועד האחרון לפתרון הבקשות (שהוגש כדין) הוא 45 ימים.

ההרשמה היא שנתית (לפי שנת לימודים), וכמו בכל דרגה אחרת, יש לחדש את החובה בכל תקופת הדוקטורט.

דרישות גישה לתלמידים חדשים

תואר ראשון + תואר שני, עם סך של 300 ECTS (מינימום) של לפחות 60 ECTS חייב להיות ברמת המאסטר.

תואר של חמש שנים (או יותר) של תוכניות קודמות (מהנדס, בעל רישיון, אדריכל, ...) עם שוויון לתארים.

מעלות מחוץ EHEA עם שוויון לתארים הורים (חייב לספק תעודה שהונפקו על ידי אוניברסיטת המוצא כי התואר נותן גישה ללימודי דוקטורט בארץ הבית).

דרישות אחרות

עותק PDF של התיעוד הבא יתבקש להשלים את ההרשמה מראש לתכנית דוקטורט:

 • העתק של מסמך זיהוי (תעודת זהות אירופית, דרכון, NIE, DNI). עבור אלה המספקים עותק של הדרכון, עליהם לספק, בהקדם האפשרי, עותק של מספר הזיהוי של זרים שיסופק על ידי הממשל הספרדי המוסמך.
 • תואר ותעודה אקדמית (תמליל של רשומות) של כל המחקרים המוכרים כדי להצדיק את דרישות הגישה (תואר ראשון ותואר ראשון) , לא הכרחי עבור מחקרים שבוצעו ב UPV
 • קורות חיים, יחד עם כל תיעוד אחר המוכיח את היתרונות.
 • כל תוכנית דוקטורט יכולה להוות דרישה נוספת לצורך לספק תיעוד ספציפי: הצעת תוכנית מחקר, הצעת מנהל תזה ועוד. בדוק לפני החלק המתאים לכל תוכנית דוקטורט.
 • אם התואר השני הוא מחוץ EHEA, תעודה שהונפקו על ידי האוניברסיטה הביתה עולה כי מחקרים אלה מאפשרים גישה ללימודי דוקטורט במדינה זו.

העתק של תיעוד זה יועלה לשרת UPV דרך אותו יישום מראש מתגלגל (כמו השלב האחרון של תהליך טרום רול). הפורמט חייב להיות קובץ PDF אחד לכל מסמך.


הכרה

ההכרה שיש למוסד.

דוקטורט במתמטיקה

. הליך הקבלה של דוקטורנטים לתכנית הדוקטורט במתמטיקה יבוצע על ידי הוועדה האקדמית של אותו. אלה הסטודנטים שסיימו הקרדיטים המתאימים התואר השני הבינאוניברסיטאי INVESTMAT ויש הגישו את עבודת המאסטר הסופי שלהם תוכל להצטרף לתכנית הדוקטורט. באותו אופן, הגישה לתכנית תהיה דוקטורט מוענקת לסטודנטי המחזיקים הדיפלומה ללימודים המתקדמים שהושגה תוכניות הדוקטורט של צו מלכותי 778/1998 "מתמטיקה רבה תחומית" של המחלקה למתמטיקה שימושית של UPV ו "הבינמשרדית דוקטורלית "של הפקולטה למתמטיקה של אוניברסיטת ולנסיה.

2. סטודנטים אשר סיימו מספר זיכויים שווה תואר שני תואר שני תואר שני אחרים (60 ECTS), ספרדית וזרים, בתחום המתמטיקה או שמגיעים מתוכניות דוקטורט אחרות, תהיה גם גישה לאומי ותוכניות דוקטורט בינלאומיות (צו מלכותי מס '778/1998), ובלבד שהוועדה האקדמית תפרסם דו "ח חיובי. סעיד הוועדה תפנה לקבלת המידע על הרקע החינוכי לפני התלמידים ותעשה הצעת הודאה, הקמת הפעילויות החונכות שהוא ימצא לנכון כי זה.

3. התלמידים יבחרו בקריטריונים ובהסכמים אקדמיים בין אוניברסיטאות המוצא והיעד. יחולו הקריטריונים המשוקללים הבאים:

 • השיא האקדמי בתואר ובעלי תואר שני, או מקבילים, לפני תכנית הדוקטורט (60%).
 • או הערכה של מכתב מוטיבציה ועניין שהציג התלמיד והתאמתה לקווי מחקר של התוכנית (30%).
 • יתרונות אחרים (10%)

4. הוועדה האקדמית של תוכנית שעשויה לדרוש גישה תלמידים משהשלים את התואר השני לא כללו בתחום המתמטיקה לבצע אימונים משלימים. הכשרה משלימה זו תיבחר מתוך ההצעה שנעשתה על ידי תואר שני במחקר מתמטי.

5. פרופיל הכניסה המומלץ לתכנית הדוקטורט במתמטיקה הוא של בוגרי, מהנדסים או בוגרים בעלי תואר שני בתחום המתמטיקה, עם אוריינטציה מחקרית. תואר שני בחקר מתמטי, גם בין אוניברסיטה, מתאימה באופן מלא לפרופיל ההכנסה הזה של תארי המאסטר המוצעים על ידי אוניברסיטת פוליטצ'ניקה דה ולנסיה ואוניברסל דה ואלנסיה.


המוסד

פרטים על המוסד האקדמי

 • שם המוסד -
 • מדינה - AFGHANISTAN
 • כתובת - Camí de Vera, s/n, 46022 València, España

הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להתעדכן בכל החידושים.

© CSM 2015 - All rights reserved.