כמה מילים מראש הוועדה האקדמית

כראש הוועדה האקדמית, אני שמח לארח אותך באתר האינטרנט שלנו ולהזמין אותך לגלות את האפשרויות שיש ל-World Academic Online עבורך. בין אם אתה כבר חלק מקהילת W.A.O, שוקל להצטרף אלינו או חבר המעוניין לחקור את מה שאנו עוסקים בו, אתר זה נוצר במטרה מפורשת לשמש מקור אמין ללימודי תואר דוקטורט . תפקידה של W.A.O הוא לקדם ולתמוך במצוינות ובחדשנות בקרב חבריה. אנו שואפים להבטיח ניהול שקוף, אמין וישר של התוכניות שלנו, הערכה והבטחת איכות של הצלחת בוגרים, הסברה לצרכים של בוגרים ופוסט-דוקטורט וסיוע לאתגרים של הקהילה שלנו. חיפוש הזדמנויות מצוינות לפיתוח אישי ומקצועי של הסטודנטים, הפוסט-דוקטורנטים והסגל שלנו בתפקידם כמלווים.

מחקר

אנחנו פועלים כמרכז מחקר ב-5 השנים האחרונות. כבר מההתחלה היעוד שלנו היה לדאוג למחקר איכותי, אשר מאפשר לכישרונות אקדמיים מכל העולם את ההזדמנות למצב את עבודתם כמקור ידע חדשני ופורץ דרך.

מנטורינג

על ידי הנחיית חוקרים מקומיים כיום מישראל, הולנד וברזיל, מנחים מאוניברסיטאות אירופאיות מקבלים גישה פנימית לאוכלוסיות רבות, שונות ומגוונות אשר בדר"כ לא יהיה להם גישה אליהם. כתוצאה מכך המחקרים מגוונים יותר ותורמים לטובת הכלל תוך כדי קידום ידע אקדמי, מתן תובנות בינלאומיות רחבות יותר ותוצאות מאומתות יותר של שאלות המחקר.

כלים מתקדמים

ביצוע מחקר יכול להיות משימה מאתגרת, אבל מה אם תמיד יש לך עם מי לדבר? מה אם הייתם מסוגלים לעשות סיעור מוחות על הרעיונות שלכם על בסיס שבועי, לחלוק את המחשבות והתהיות שלכם עם חוקרים אחרים כמוכם, לקבל חוות דעת של כישרונות אקדמיים בעלי הכשרה גבוהה מצוות W.A.O?

אלה הכלים שאנו מספקים לחוקרים שלנו:

  • 4 כנסים מתודולוגיים מקומיים שנתיים – כדי לקדם את איכות הכתיבה.
  • כנס בינלאומי שנתי, מקבלים השראה בינלאומית למחקר.
  • סמינרים אונליין חודשיים, כל הצוות המקומי נפגש לסיעור מוחות.
  • אתר מקוון עם הרצאות מתודולוגיות, לצפייה בזמנכם החופשי.

גיוון והכלה

אנו שואפים להטמיע שוויון, גיוון והכלה בכל מה שאנו עושים. אנו רוצים שהמדיניות, הפרקטיקות והתהליכים שלנו יעצימו אנשים על מנת שיהיו מסוגלים לתרום באופן מלא.

התוכנית שלנו מציעה 4 יעדים לשיפור ההשכלה והקריירה האקדמית של החוקרים, ואנו עובדים קשה על יישום אבני הדרך כדי להשיג יעדים אלו.

החזון שלנו הוא לקבל הכרה עולמית בזכות המחקרים הבינלאומיים והתוכניות החדשניות שלנו המעצימות כל חוקר ודוחפות אותו להשיג את התרומה הגבוהה ביותר לידע האקדמי לטובת הכלל.

W.A.O הוא מרכז אקדמי בינלאומי ומקצועי של דעה ומחקר. משימתנו היא לספק פורום בין-תחומי לדיון ודיבייט על מחקרים אקדמאים בנושאים העכשוויים.

הצוות שלנו

מועצה אקדמית

יו"ר שותף המועצה האקדמית

יו"ר שותף מועצה אקדמית

מועצה אקדמית

מנהלה

מנהל אדמיניסטרטיבי

מנהל יחסים בינלאומיים

יועצת אקדמית

אדמיניסטרציה