אדמיניסטרטיביהאם התואר מוכר?

האם התואר מוכר?

זו שאלה שכמעט בכל ראיון של סטודנט חוזרת על עצמה, האם התואר מוכר על ידי: המל"ג\משרד הבריאות\משרד האוצר? המומחים של וורלד אקדמיק עושים לכם סדר ומסבירים מהו תואר מוכר וכיצד ניתן לקבל אישור על כך.

בישראל ישנם 2 סוגי הכרות, הכרה לצורכי עבודה והכרה לצורכי שכר.

הכרה לצורכי עבודה אומרת שכשתסיימו את הלימודים שלכם תוכלו להתקבל לעבודה כמומחים בתחום אותו חקרתם.

הכלל הוא פשוט. אם המוסד האקדמי מוכר על ידי אונסק"ו הוא גם מוכר לצרכי עבודה בכל העולם. מרצה באוניברסיטה לדוגמא חייב להיות דוקטור או לפחות בעל הצעת מחקר מאושרת, אם למדתם במוסד מוכר על ידי אונסק"ו אתם יכולים להיות מרצים, כמובן שזה מאוד יעזור שהתואר יהיה מאוניברסיטה בעלת שם עולמי ושתחום המחקר יהיה יישומי ומעניין.

לעתים יש צורך גם ברשיון של המדינה, כמו המבחן של לשכת עורכי הדין. במקרים כאלו התואר מוכר אבל בכדי לעבוד במקצוע תצטרכו להצליח במבחן שמעניק לכם את הרשיון.
ההכרה לצורכי שכר נקבעת על ידי הגף להערכת תארים מחו"ל במשרד החינוך. זהו בעצם הגוף היחיד במדינת ישראל שיכול לאשר לכם שמדינת ישראל תשלם לכם כעובדי מדינה, העלאת שכר בהתאם לתואר האקדמי שלכם.

בתואר השלישי לדוגמא מטרת הגף הינה ווידוא שהדוקטורים החדשים אכן כתבו את התזה ושהאוניברסיטה בה הם למדו הינה אוניברסיטה שמוכרת בארצה על ידי המל"ג המקומי ולא איזה גוף שקם רק כדי להעניק תארים ואין לו כל ביסוס אקדמי אמיתי.

כדי לקבל את אישור הגף לתוספת שכר על הסטודנט בנוסף לשמור את כל ההתכתבויות עם המנחה מהאוניברסיטה, ללמוד במשך 3 שנים ולבצע הגנה על התזה באוניברסיטה, ייתכן כי לאחר הגשת הבקשה להכרה בגף, יהיה על הסטודנט לבצע הגנה נוספת בארץ.

כדי למנוע איזהו בילבול בקרב הסטודנטים שלנו ואיזשהו חשש כי התואר אינו מוכר לצורכי שכר, אנחנו עובדים אך ורק עם אוניברסיטאות מהטופ של הדירוג האקדמי העולמי. אוניברסיטאות שהרמה האקדמית של הפרופסורים שלה והניקוד האקדמי שלהם הוא כל כך גבוהה שאין כל חשש שהאוניברסיטה לא מוכרת בארצה, כך לדוגמא אוניברסיטת ברצלונה שהיא האוניברסיטה מס' 1 בספרד. האם יש סיכוי שהיא לא מוכרת בארצה? לא! לכן אין כל סיכוי שהוא שהתואר מאוניבריסטת ברצלונה לא יהיה מוכר בארץ לצרכי שכר. פשוט ועניני.

ההכרה לצורכי שכר נקבעת על ידי הגף להערכת תארים מחו"ל במשרד החינוך.

אנחנו גם מפרסמים את ההכרה בתארים שלנו כאן בפייס ובאתר, במידה ותרצו לקבל אישור עם שמכם מהגף כי התואר אשר ברצונכם ללמוד הינו מאושר לתוספת שכר, לחצו על הלינק הבא

לצו כאן לפוסט
בלינק תמצאו הסבר מלא ומייל מנוסח לשליחה, אתם מוזמנים לפנות אליהם ולברר לגבי התכניות אשר ברצונכם ללמוד.

לעתים קורה שלוקח לגף קצת זמן לענות ויש לקחת בחשבון שהם מאפשרים לכל סטודנט רק 3 שאילתות.

למען ההצלחה שלכם, אנחנו פה לעזור וללוות אתכם בכל השלבים, מהברור ועד לקבלת התואר המוכר בארץ.

אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן שלכם להיות דוקטור מאוניברסיטה מובילה בעולם עוד השנה, צרו קשר ויועץ אקדמי ייצור עמכם קשר בהקדם.

שתפו את הפוסט :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

תתקשרו, תכתבו או תדפקו על הדלת

נשמח להיפגש ולבחון את התאמתכם לתוכנית המחקר של וורלד אקדמיק


  פוסטים מענינים נוספים

  דוקטורט

  בחירת נושא מחקר

  כיצד יש לגשת לבחירת נושא מחקר אז כיצד בוחרים נושא למחקר? בחירת נושא לדוקטורט הינה השלב הקריטי ביותר לקראת כתיבת עבודת המחקר, דוקטורט הינו פרי

  המשך קריאה »
  בינה מלאכותית

  עבודה של שעות בכמה דקות

  איתור וסיכום מאמרים רלוונטיים למחקר היה עד לא מזמן אחד הצעדים המאתגרים של כתיבת הדיסרטציה בדרך לחלום הדוקטורט. כל חוקר נתקל במקרה שהוא משקיע זמן

  המשך קריאה »
  No more posts to show
  מוכנים להצטרף לקהילה

  רוצים להצטרף?

  דילוג לתוכן